• Masa piankowa z figurką niespodzianką

Symbol: EL-1965
Brak towaru
27.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 72h
Cena przesyłki 12
Paczkomaty 12
Przesyłka Kurierska 16
Przesyłka kurierska za pobraniem 23
Dostępność 0 szt.
Waga 1 kg
Zostaw telefon

Playfoam Pals, Pet Party,

Masa piankowa z figurką niespodzianką, modelina Nauka przez zabawę! Learning Resources®to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Odpręż się i poznaj świat Playfoam® Pals.

Wewnątrz kuli z dwukolorową masą piankową znajduje się figurka do kolekcjonowania Pet Party. W serii znajduje się 12 różnych przyjaciół - zwierzątek. Każda kula zawiera nietoksyczną, nigdy niewysychającą oraz delikatną masę piankową do tworzenia atrakcji dla kumpli - Playfoam® Pals. Zbierz je wszystkie.

Psst... To nie tylko zabawa, ale również nauka: Inscenizowane scenki uczą rozwijają u dzieci umiejętności społeczne oraz poprawiają komunikację. Budowanie z masy piankowej rozwija kreatywność oraz wyobraźnię. Rzeźbienie w masie poprawia motorykę oraz wpływa na integrację sensoryczną Informacje ogólne: Kula zawiera wewnątrz masę piankową w dwóch różnych, losowo wysyłanych kolorach oraz figurkę niespodziankę. Playfoam® Pals Pet Party to kolekcja 12 figurek oraz jednej rzadkiej - brzuchata świnka.

Wymiary kuli: Średnica ok. 6,5 cm, Wysokość: 9,5 cm. Przeznaczony dla dzieci powyżej 5 lat. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie